image alt

נטע אפרתי משיקה את קולקציית RESORT לרגל החגים

הנחות של 20% על הקולקציה החדשה בתאריכים 21/9/16-23/9/16

נטע אפרתי משיקה בימים אלו את קולקציית RESORT אשר מתייחסת לעונת המעבר סתיו- חורף 2017 שיוצאת לרגל החגים, הקולקציה מציגה מגוון פריטים חגיגיים שעוצבו לעונת המעבר בהשראת בירת קובה אולד הוואנה
איפה: בחנות ברחוב רבי נחמן 4 שוק הפישפשים ת"א ובאתר www.netaefrati.com
מתי: 21/9/16-23/9/16
טווח מחירים: 850 ש"ח -320 ש"ח
image alt
נטע אפרתי יוצאת בסייל הגדול של השנה בהנחות של עד 70% הנחה 
הסייל הגדול יוצא לדרך ב13/9/16 על כל קולקציית חורף 2016 


זה קורה רק פעם בשנה הסייל הגדול של מבחר פריטים בהנחות של עד 70%.
נטע אפרתי פותחת את סייל חורף 2016 הגדול שלה בחנות הסטודיו ובאתר האינטרנט. 
הלקוחות ייהנו מפריטים בהנחות של עד 70% הנחה, החל מ13/9/16 תפתח קטגוריה ייחודית באתר האינטרנט ויהיה ניתן לרכוש פריטים של חורף 2016 במחירים החל מ 149 ש"ח עד 265 ש"ח.

הסייל הייחודי יכלול מגוון פריטים של שמלות בגזרות אוברסייז מושלמות ליום יום או לערב מבדים נעימים הנופלים ברכות על הגוף למראה קז'ואל 
לצד מוצרים שיוצעו ב70% הנחה , יינתנו הנחות בטווח של 20%-40% על מגוון הקולקציות.

זמן אספקה ותנאי רכישה:
שליח עד הבית - עד 3 ימי עסקים
עלות משלוח -25 ₪
איסוף עצמי - בשעות פעילות החנות א-ה 10:00-19:00 יום ו' 10:00-15:00- ניתן לאסוף עד 10 ימים מיום ההזמנה
בכפוף לתקנון משלוחים והחזרות

1. אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי, בכפוף להמצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח יקבע החל מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי.
2. במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברות האשראי יקבל הלקוח הודעה מתאימה. לצורך השלמת ההזמנה יידרש הלקוח ליצור קשר עם שרות הלקוחות של האתר לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע ההזמנה. למען הסר ספק, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י הלקוח.
3. האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט לעיל, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה, תוך המועד הקבוע בדף המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת.
4. דמי המשלוח ישולמו עם התשלום בגין המוצר.
5.החנות לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב.
6. זמני אספקת המוצרים המצוינים כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג)

7. ביטול עסקה:
א. לקוח רשאי לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן")
ב. ביטול ההזמנה יעשה מיום עשיית ההזמנה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם;
ג. ביטול הזמנה יעשה בכתב באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני לאתר.
ד. בביטול הזמנה יזוכה הלקוח זיכוי מלא.
ה. ביטול ההזמנה ע"י הלקוח כפוף לכך שהלקוח יחזיר את הנכס באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.
ו. במידה והתגלה כי המוצר אזל מהמלאי, רשאי האתר לבטל את ההזמנה או להציע מוצר חלופי שווה ערך.
ז. ביטול עסקה של "איסוף עצמי" יעשה עד ארבע עשר ימים מיום ההזמנה שנעשתה באתר

8. טעות סיפור בתיאור המוצר לא תחייב את האתר. תמונות המוצרים נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.
9. כל מידע, ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה,עיצוב,הצגה מילולית,סימני מסחר, סימני לוגו וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של האתר ו/או מי מטעמו. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא בהסכמת האתר, בכתב ומראש. כל המוצרים המופיעים באתר זה כפופים לזכויות יוצרים עפ"י החוק.

10. מדיניות החלפות והחזרות:
א.ניתן להחזיר/ להחליף פריט עד 14 יום מיום קבלתו
ב. החזרת הפריט היא חינם
ג. החזרה/החלפה של פריט היא בכפוף לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.
ד.יודגש כי התוויות והאזיקון שהגיעו עם הפריט חייבים להיות עליו בשלמותם
ה.עם קבלת הפריט אנו ניצור עמך קשר, באמצעות הדואר האלקטרוני, כדיי לקבל ממך הנחיות לביצוע החזרה או החלפה. במקרה של החלפה יונפק לך קוד קופון לאתר במקרה של החזרה – החזר כספי מלא, לשביעות רצונך.
ו.במידה ואת מעוניינת בהחזר כספי, ההחזר הכספי יועבר תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה.
ז. דמי משלוח לא יוחזרו במקרה של ביטול העסקה
x

#{title}

#{text}

#{price}